W ostatnich tygodniach Bitcoin był wielokrotnie odrzucany w regionie o wartości 11.000 dolarów, co sugeruje, że aktywa są nadal ograniczone zasięgiem. Na szczęście dla byków, istnieją trendy w łańcuchu sugerujące, że krypto waluta jest w stanie byczym. Na szczęście w przypadku byków, tendencje w łańcuchu sugerują, że krypto waluta jest w stanie byczym. Istnieją także podstawowe czynniki, takie jak zaangażowanie w inflację ze strony Rezerwy Federalnej, które może pobudzić dalsze zakupy BTC.

Bitcoin’s On-Chain Trends Sugeruje, że obecny trend jest byczy

Ostatnia akcja cenowa Crypto Genius była w najlepszym razie ostrożna, ale analitycy wydają się być przekonani, że dominujący trend jest byczy.

Willy Woo, analityk na łańcuchu, ostatnio podzielił się poniższym wykresem. Pokazuje on, że krypto waluta obserwuje wzrost liczby nowych użytkowników (mierzony przez Glassnode), mimo że cena BTC zatrzymała się. Woo uważa, że jest to „oczywiście bycza“ dywergencja, która może rozwiązać do góry nogami:

Widzimy wzrost aktywności nowych uczestników wchodzących do BTC, który nie ma jeszcze odzwierciedlenia w cenie, nie zdarza się to często. To jest to, co inwestorzy nazywają dywergencją, w tym przypadku jest to oczywiście byczysko.

Dodając do tego, Woo wyjaśnił, że napływ Bitcoinów w łańcuchu przechodzi obecnie z rąk do rąk. Powinno to sugerować, że wkrótce nastąpi bycze odwrócenie trendu, ponieważ skoki w rękach zmieniających BTC oznaczały odwrócenie trendu w ciągu ostatnich kilku miesięcy:

„Widzimy kolejny impuls do wymiany monet. Moja interpretacja jest taka, że ostatnim impulsem był „take profit“, zatrzymujący ruch w dół; ten impuls powinien być tym, który prowadzi nas w górę“.

Tendencje fundamentalne Również bycze dla BTC

Podstawowe tendencje wydają się również skłonne skłonić krypto walutę do góry nogami. Dan Tapiero, współzałożyciel 10T Holdings, między innymi Gold Bullion International, stwierdził ostatnio, że Bitcoin będzie się zwiększał z powodu napływu globalnej płynności.

„Ogromna globalna płynność, która uderzy w mkts NEXT rok. Wykres sugeruje #equity mkt zagrożony korektą w IV kwartale, a następnie największym pojedynczym rajdem naszego życia w 2021 roku. Możliwe ogromne tempo i niemal pionowy wzrost cen. Tym razem może być prowadzony przez #GOLD. #Bitcoin też by na tym skorzystał.“

Podczas gdy on jest byczy na krypto-assecie, Tapiero ostatnio powiedział, że Bitcoin jest obecnie nieistotny w skali makro.

Posunął się aż do stwierdzenia, że kapitalizacja rynkowa Bitcoin’a może potrzebować wzrostu o 2,000% zanim zostanie uznana za istotną przez „władze makro“. To może być dobra rzecz, ponieważ może nie być celem regulatorów, dopóki nie wzrośnie do tego punktu.

Von admin